ווג'ימון, משחק הרשת האולטימטיבי המשלב ירקות, רובוטים וציורי מאנגה יצא לחנויות, וניתן למצוא אותו במחיר מפתיע לכל דרדס בעל כיס ממוצע שלא נכנסים לשם יותר מ69 שקלים :

69 שקלים!!

הא הא! בדיוק כמו מה שנכנס לדרדס בכיס, איזה מקריות!

*המחירים יכולים להשתנות מעט מחנות לחנות...

 

וכל זאת רק בכדי שאתם תוכלו לקחת חלק ולרכוש עוד היום את האייטם האופנתי של מחר!!

 

ווגי'מון מספר את הסיפור על ארבע פראחות שחיו להן בשלווה בשוק הכרמל עד שאירע שם פיצוץ חבלני. בעקבות הפיצוץ הבאסטה של הצעצועים התערבבה עם הבאסטת ירקות של אלפסי. נוצרו ווג'ימונים חצי רובוטים וחצי ירקות. ארבע הבנות הפכו להיות מנהיגות הווגי'מונים ומנהלות את המלחמות ברשת.

 

בתור שחקן עליכם להילחם ברובוטים בצורת ירקות נגד שחקנים מכל רחביי הארץ להשתפר, לשפר ולעלות בליגה ולהשיג נשקים ווג'ימונים חדשים!

 

עם כל משחק שתקנו בחנות תקבלו סיסמא וקוד. בעזרתם תוכלו להיכנס למערכת המשחק, להרכיב לעצמכם פרופיל מקורי משלכם ולהתחיל את האקשן. ככל שתרוויחו יותר כסף תוכלו לשדרג את הרובוטים שלכם ולקנות נשקים קטלניים וכך לעלות בסולם הליגה.

 

בלעדיי הסיסמא לא תוכלו לשחק במשחק, ככה שלפרוץ ולצרוב לא בדיוק יעזור למישהו...חוץ מיזה שזו מצווה לתמוך ביצירה ישראלית! אחת מ"תרי"ג המצוות".

אגב...

תוכלו לקרוא הכל אודות המשחק כאן

וגם להוריד את המשחק המלא!

 

 הלחמו נגד שחקנים מכל רחביי הארץ והפכו לגורו ווג'ימון! אלוף הארץ בווג'ימון. טבלת האלופים לפי חודשים תפורסם בצירוף התמונה שלכם...

 

 

לתמיכה טכנית ובעיות בחיבור פנו לכתובת:

kropnick@hotmail.co.il