פרטים חושפניים ומפלילים על חברת גיליוטין

חברת "גיליוטין" ©, היא חברת משחקי מחשב ישראליים הומוריסטים שכאלה. נו תשאלו את מלכישוע, הוא מכור למשחקים שלנו!

המשחק הראשון, "תככי הרייטינג", נכתב ע"י האחים גלוזמן ומשה פרסטר, שגם דובב את הדמות הראשית: אלימלך אגוז.

המשחק השני, היה "פיפוש" (הראשון בסדרה). המשחק זכה להצלחה גדולה בארץ. 3 אנשים ומרמיטה אחת כבר הספיקו לקנות וליהנות! המשחק פתח את סדרת המשחקים המצליחה בכיכובו של השחקן הכושל "חזי פיפוש". טוב, אז אצלנו הוא קצת פחות כושל, אבל בכללי הוא לא משהו. תנסו ותראו. מדובבים מוכרים מכל קצוות תבל (החל מאילן גנני ועד לדודו זר)!

"פיפוש 2" - משחק ההמשך של "פיפוש". זכה אף הוא להצלחה לא קטנה. הפעם המרמיטה החליטה שחבל לה על הכסף, אבל במקומה ניסה את המשחק תרנגול הודו ואזרבייז'אן.

"חלום שהתגשם" - אספנו את כל הדמויות שאהבתם, הוספנו קצת משלנו, סילקנו את חזי פיפוש (למרות שהוא לא מרפה הפרזיט) וקיבלנו יופי של משחק! אוסף משחקי ארקייד, קווסט, טיסה, מבוכים ומה לא? מומלץ במיוחד לענקים בעלי 3 עיניים!

"פיפוש 3D - המהפכה" - המשחק התלת-מימדי הראשון של החברה, בניצוחו של רועי לזרוביץ האגדי! מתכנת התלת-מימד שלנו. הוא בסדר הוא. אין תלונות. בכל אופן, המשחק מכיל בין היתר משחקי טיסה, מירוצים, ארקייד, קווסט, מכות, דחיפה בתורים, נסיעות בקרונית בתוך הר-געש... נו הבנתם את העקרון. משחק מרתק רבותי! מומלץ בחום!

"ווג'ימון" - משחק הרשת הישראלי הראשון בהיסטוריה יוצא לדרך!!! ליגת ירקות בה עליכם להילחם בחבריכם ברשת! משחק מרתק ויש לפעמים אפילו 3 אנשים מחוברים בו-זמנית!!! זה מטורף!!!

 

אם אתם גרפיקאים, מתכנתים מוכשרים או כל דבר שעשוי לעניין אותנו... תתקשרו! תתקשרו!! תתקשרו!!! למה אתם מחכים?!?

052-2546946

 

כמובן שהספקנו להפיץ את המוצרים שלנו גם לארה"ב ולרוסיה. נו, מגפות מין הראוי להפיץ גם לגויים.

 

בין היתר, הספקנו להוציא לכם גם ספר קומיקס ("פיפוש ושאר ירקות") וסדרת טלוויזיה ("בטשת מואב").

שלל חולצות, כובעים, עטים וניירות-טואלט לשירותים (או שזה הגלויות שלנו. קשה להבדיל)!

 

החברה כיום מנוהלת ע"י האחים רנן ורועי גלוזמן, ובין היתר, האדם הזה שמשתדל לעשות הרבה (כביכול) - טל דינוביץ.

כיום החברה נמצאת בין הפסקה שכזו, אך כבר יש תכנונים לקאמבק מטורף שכזה... שששש! לא אמרתי כלום.

 

החברה אגב תורמת חלק מרווחיה לארגונים למען בעלי-חיים. זהו נושא שנוגע לליבנו.

 

 

 

 

פרטים ישנים על החברה שנכתבו בעבר (לא מעודכן לכל מי שתהה):

 

חברת גיליוטין היא חברה ליצוא אשפה, וקונטיינרים עשויים אשפה למדינות העולם .השלישי. מלבד זאת אנחנו יוצרים גם כל מיני משחקי מחשב כאלו מוזרים הכל התחיל לפני לא הרבה שנים שנים כאשר צמד תולעי המשי רנן ורועי גלוזמן נמלטו מבית ,משוגעים במרכז הארץ, ויסדו חברה מזופתת ליצור משחקי מחשב ישראליים שבראשה עומד כיום "בובה דובי" - דוב גדול לבן כזה רך ונעים והוא מנהל את כל עניני .החברה,בין בפלילים ובין בעסקאות דלא ניידי יצירת משחקי מחשב בארץ הינה משימת התאבדות כשלעצמה מכיוון שהשוק כאן לא מספיק גדול ויש המון העתקות... בכל מקרה, זה מה שכולם אמרו לנו, ואנחנו לא הקשבנו... טוב נו, אז מסתבר שהם צדקו, אז מה? הם צדקו... מי אמר שתמיד צריכים לעשות מה שהגיוני לעשות... בכל מקרה מה מסתבר ?! על אף אי רווחיותם ליוצרים, המשחקים זכו לתהודה עצומה בקרב העם (בערך .(כזו : האאאאאאאאאאאאאאאא ישששש לייייי עדדדדדד ."ששון ושמחה!!!... ארבעה משחקים עד עכשיו יצאו לשוק: "בתככי הרייטינג "פיפוש", "פיפוש 2" ו"חלום שהתגשם" - אלו למעשה ארבעת חלוצי משחקי הרתפקאות שנעשו בארץ, הם כמובן בעברית, והם מותאמים לאווירה הכללית בארצנו ...(הקדושה. (דרך אגב, המשחק החמישי (בתלת-מימד!!!) בדרך בימים אלו חברת גיליוטין עובדת על כמה פרוייקטים חדשים. הראשון ,מבינהם הוא תלת מימד בניצוחו של רועי לזרוביץ' (21). כן, כן קנינו מנוע! הוא לא עושה ז'ן ז'ן כשמכניסים מפתח אבל בכל זאת אפשר לעשות איתו יופי של תלת מימד. אנו נעזרים גם בעוד שני מתכנתים נחמדים, אביתר פרל ודרור גולדין .שהם פשוט... פשוט... לא משנה ...בכל מקרה, אנחנו גם מקווים לתרגם את מה שאנחנו עושים גם לחו"ל יום אחד מגפות מן הראוי להפיץ גם לגויים..... אם יש היכן שהוא פנאטים עלומי שם המעוניינים בעבודת תכנות, גרפיקה או אנימציה !!!תתקשרו, תתקשרו, תתקשרו

052-546946

שם החברה שלנו היה למעשה מזימה של רואה החשבון שלנו, שהוא צרפתי, יש לו שם צרפתי, והוא נוסע בסיטרואן. נתנו לו כמה אפשרויות, ומשום מה נראה לנו שהוא בכוונה סידר את השמות כך ש"רשם החברות" יבחר את "גיליוטין"... נו צרפתים... מה אפשר לעשות, מאז הפכנו את זה לעקרון שבכל אחד מהמשחקים שלנו תהיה דמות .אחת צרפתית חברת גליוטין, מנסה לעזור כמה שהיא יכולה לארגונים למען בעלי חיים בארץ על מנת להציל ולהיטיב את חייהם של מאות כלבים וחתולים אשר מושמדים יום יום במכלאות העירוניות. הרבה אנשים חושבים שכאשר הם זורקים את כלבם לרחוב או עוזבים אותו .באזור חקלאי מישהו בוודאי יאמץ אותו הכלבים נלקחים למכלאות ואחרי 3 ימים בלבד מוצאים להורג. מי שביקר פעם במכלאה לא יוכל לשכוח את המראה. אין שום סיבה להרוג אותם! יש פתרונות אחרים הדורשים חקיקה ומחאה ציבורית! לכל המתעניינים בנושא אנו ממליצים להכנס לאתר "אנונימוס" - העמותה למען .זכויות בעלי-חיים